Strona głównaNasze projektyTeatrzyki i Bajki z Dobrą Energią

Teatrzyki i Bajki z Dobrą Energią

Od stycznia 2024 roku prowadzimy projekt „Teatrzyki z Dobrą Energią”, w ramach którego wraz z Kasią Bajarką odwiedzamy przedszkola oraz dzieci przebywające w szpitalach, domach dziecka, czy świetlicach środowiskowych w Bydgoszczy i okolicach. Chcemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie są dzieci potrzebujące opowieści, w których dobro zawsze zwycięża.

Teatrzyki z Dobrą Energią to projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Autorką i wykonawczynią przedstawień jest Katarzyna Torzewska – pedagog specjalny, a od kilkunastu lat opowiadaczka bajek. Jej mała forma teatralna przeznaczona jest dla kameralnego grona odbiorców. Przedstawiane bajki niosą w sobie uniwersalne wartości, uwrażliwiają na piękno natury i uczą wzajemnej życzliwości.

Kasia-Bajarka, autorka bajek i teatrzyków lalkowych przez ostatnie 15 lat opowiedziała tysiącom dzieci piękne historie i zaprosiła je do świata baśni. Mieszka w lesie pod Bydgoszczą, ale znana jest w całej Polsce. Stworzone przez nią „Bajki z Dobrą Energią” można usłyszeć w podcastach Radia 357.

W sprawie zaproszenia „Teatrzyków z Dobrą Energią” do Państwa placówki, prosimy o kontakt z Katarzyną Torzewską tel. +48 666 382 726.

 

Aktualności

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!