Strona głównaAktualności„Kogucia historia”, czyli nowa Bajka z Dobrą Energią czeka już na stronie Radia 357

„Kogucia historia”, czyli nowa Bajka z Dobrą Energią czeka już na stronie Radia 357

środa, 18 października, 2023

Edukacja ekologiczna to jeden z naszych priorytetów. Chcemy zaszczepiać w dzieciach miłość do przyrody już od najmłodszych lat. Dlatego we współpracy z Radiem 357 i Katarzyną Torzewską stworzyliśmy cykl Bajek z Dobrą Energią. Na stronie radia pojawiła się najnowsza bajka autorstwa bajarki Kasi,  a kolejnych będzie można posłuchać już w listopadzie i grudniu.

To nie są zwykłe bajki, to raczej słuchowiska. Katarzyna Torzewska od lat opowiada dzieciom o magicznym świecie drzew, lasów i zwierząt wykorzystując przy tym niezwykłe rekwizyty, wplatając w swoje opowieści muzykę i śpiew. Kasia jest pedagogiem dziecięcym, interesuje się terapią poprzez sztukę, prowadzi zajęcia dla dzieci i występuje ze swoimi bajkami w całej Polsce.

Bajki z Dobra Energią powstały jako jeden z elementów naszej współpracy z Radiem 357. Brakowało nam na antenie treści skierowanych bezpośrednio do najmłodszych słuchaczy, więc postanowiliśmy temu zaradzić.

Gdzie można posłuchać Bajek z Dobrą Energią?

Bajki są dostępne za darmo na stronie Radia 357 w formie podcastów. Dostęp do bajek jest otwarty, wystarczy tylko kliknąć w link lub wpisać w wyszukiwarce na stronie radia hasło: bajki. Są one przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Najnowsza bajka pod tytułem „Kogucia historia” opowiada o biednej staruszce, która w niezwykły sposób weszła w posiadanie magicznego koguta i kubka samoistnie napełniającego się mlekiem. Z kim rozmawiała w niebie, jakie jeszcze przygody ją spotkały i czy kradzież popłaca? Tego dowiecie się słuchając całej historii. Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Lista Bajek z Dobrą Energią dostępnych na stronie Radia 357:

Wszystkie bajki stworzyła bajarka Katarzyna Torzewska z Bydgoszczy, której serdecznie dziękujemy za wspólne działania na rzecz dzieci.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!