Strona głównaAktualnościNowa „Bajka z Dobrą Energią” czeka już na małych słuchaczy

Nowa „Bajka z Dobrą Energią” czeka już na małych słuchaczy

środa, 19 czerwca, 2024

W ramach naszych działań na rzecz wspierania kultury i sztuki nieprzerwanie działamy z Radiem 357. Kontynuujemy cykl skierowany do najmłodszych słuchaczy, czyli „Bajki z Dobrą Energią”. Na stronie radia właśnie pojawiła się kolejna bajeczka autorstwa Katarzyny Torzewskiej, której można posłuchać w wolnym dostępie.

Kasia-Bajarka, autorka bajek i teatrzyków lalkowych przez ostatnie 15 lat opowiedziała tysiącom dzieci piękne historie i zaprosiła je do świata baśni. Mieszka w lesie pod Bydgoszczą, ale znana jest w całej Polsce. Jej „Bajki z Dobrą Energią” to nie są zwykłe bajki, to prawdziwe słuchowiska. Katarzyna Torzewska od lat opowiada dzieciom o magicznym świecie drzew, lasów i zwierząt wykorzystując przy tym niezwykłe rekwizyty, wplatając w swoje opowieści muzykę i śpiew. Kasia jest pedagogiem dziecięcym, interesuje się terapią poprzez sztukę, prowadzi zajęcia dla dzieci i występuje ze swoimi bajkami w całej Polsce.

Gdzie można posłuchać Bajek z Dobrą Energią?

Bajki są dostępne za darmo na stronie Radia 357 w formie podcastów. Dostęp do bajek jest otwarty, wystarczy tylko kliknąć w link lub wpisać w wyszukiwarce na stronie radia hasło: bajki. Są one przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

„Bajki z Dobrą Energią” dostępne na stronie Radia 357:

Kolejne bajki Katarzyny Torzewska będą pojawiać się co miesiąc na antenie Radia 357. Premiera w audycji „Tatowanie” Krystiana Hanke.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!