Strona głównaAktualnościPosłuchaj Bajek z Dobrą Energią

Posłuchaj Bajek z Dobrą Energią

niedziela, 25 czerwca, 2023

Edukacja ekologiczna to jeden z naszych priorytetów. Chcemy zaszczepiać w dzieciach miłość do przyrody już od najmłodszych lat. Dlatego we współpracy z bajarką Katarzyną Torzewską stworzyliśmy cykl Bajek z Dobrą Energią.

To nie są zwykłe bajki, to raczej słuchowiska. Katarzyna Torzewska od lat opowiada dzieciom o magicznym świecie drzew, lasów i zwierząt wykorzystując przy tym niezwykłe rekwizyty, wplatając w swoje opowieści muzykę i śpiew. Kasia jest pedagogiem dziecięcym, interesuje się terapią poprzez sztukę, prowadzi zajęcia dla dzieci i występuje ze swoimi bajkami w całej Polsce.

Bajki z Dobra Energią powstały jako jeden z elementów naszej współpracy z Radiem 357. Brakowało nam na antenie treści skierowanych bezpośrednio do najmłodszych słuchaczy, więc postanowiliśmy temu zaradzić.

Gdzie można posłuchać Bajek z Dobrą Energią?

Bajki są dostępne za darmo na stronie Radia 357 w formie podcastów. Dostęp do bajek jest otwarty, wystarczy tylko kliknąć w link lub wpisać w wyszukiwarce na stronie radia hasło: bajki. Są one przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Lista Bajek z Dobrą Energią dostępnym na stronie Radia 357

Wszystkie bajki stworzyła bajarka Katarzyna Torzewska z Bydgoszczy, której serdecznie dziękujemy za wspólne działania na rzecz dzieci. Już wkrótce kolejne Bajki z Dobrą Energią!

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!