Strona głównaAktualnościOd sześciu miesięcy „Teatrzyki z Dobrą Energią” odwiedzają dzieci w bydgoskich szpitalach

Od sześciu miesięcy „Teatrzyki z Dobrą Energią” odwiedzają dzieci w bydgoskich szpitalach

wtorek, 2 lipca, 2024

Wojewódzki Szpital Dziecięcy na Chodkiewicza w Bydgoszczy, oddział onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr Antoniego Jurasza, Rodzinny Dom Dziecka i Dom Małego Dziecka, Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Paulinie – to tylko niektóre z miejsc, które odwiedziła Katarzyna Torzewska koordynatorka projektu „Teatrzyki z Dobrą Energią”, pomysłodawczyni i odtwórczyni wyjątkowych przedstawień dla dzieci.

Projekt ten prowadzimy od początku 2024 roku i każdego miesiąca docieramy do dzieci, które potrzebują historii dających nadzieję. Największą nagrodą jest dla nas patrzenie na zasłuchane dzieci, które choć na chwilę zapominają o wszystkich codziennych smutkach, lękach i bólu.

Kasia-Bajarka regularnie odwiedza oddziały szpitalne, rodziny zastępcze, domy dziecka i inne miejsca, takie jak przedszkola czy przyszkolne „zerówki”, miesięcznie dając nawet po 20 przedstawień.

„Teatrzyki z Dobrą Energią” są rozwinięciem naszego projektu „Bajki z Dobrą Energią” prowadzonego w partnerstwie z Radiem 357, w ramach którego stworzyliśmy słuchowiska, których mogą słuchać za darmo dzieci z dowolnego miejsca na świecie.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!