Strona głównaPartnerzy

Partnerzy

Razem z naszymi partnerami zmieniamy świat wokół nas. Jeśli chcecie wspólnie z nami mnożyć dobrą energię, serdecznie zapraszamy do kontaktu:
iza@pvedobraenergia.pl tel. +48 798 619 515

Radio 357

Radio 357

Jesteśmy dumnym mecenasem Radia 357. Wspólnie ze społecznością radia zasadziliśmy 10,6 ha lasu w czterech miejscach w Polsce, jesteśmy patronem cyklu "Bajki z dobrą energią", a w lipcu 2023 r. zorganizowaliśmy pierwszy zlot patronów nad Zalewem Koronowskim. Działamy dalej!

Fundacja Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja

Razem z Fundacją Świętego Mikołaja pomagamy dzieciom i młodzieży z Polski i z Ukrainy. Wspieramy organizację świątecznych licytacji na rzecz podopiecznych fundacji na antenie Radia 357, a także Galę Solidarnych Szkół.

Fundacja Krok Po Kroku Michała Worocha

Fundacja Krok Po Kroku Michała Worocha

Razem z Fundacją Krok Po Kroku Michała Worocha prowadzimy kampanię społeczną "Z dobrą energią możesz więcej" i organizujemy spotkania dla młodzieży. Wsparliśmy wyprawę Michała Worocha do Australii.

Wybiegaj w przyszłość

Wybiegaj w przyszłość

Wspieramy podpopiecznych programu stypendialnego "Wybiegaj w przyszłość" Fundacji Zdrowy Ruch. Ufundowaliśmy roczne stypendium młodej zdolnej biegaczce w ramach wspierania dziewczęcych talentów sportowych.

The Distinguished Gentleman's Drive

The Distinguished Gentleman's Drive

Jesteśmy partnerem bydgoskiej edycji akcji The Distinguished Gentleman's Drive na rzecz upowszechnienia wiedzy na temat profilaktyki raka prostaty i problemu depresji wśród mężczyzn.

Port Jachtowy Tazbirowo

Port Jachtowy Tazbirowo

Dzięki gościnności Rodzinnego Portu Jachtowego Tazbirowo w Romanowie w lipcu 2023 r. zorganizowaliśmy zlot patronów Radia 357 i Pływającą Listę Piosenek.

Biblioteka Publiczna w Mieścisku

Biblioteka Publiczna w Mieścisku

To właśnie w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Czesława Chruszczewskiego w Mieścisku odbyła się uroczysta inauguracja naszego projektu Biblioteki Pełne Dobrej Energii. Działamy wspólnie na rzecz edukacji ekologicznej i przyrodniczej wśród dzieci i młodzieży.

Fundacja Koherencje

Fundacja Koherencje

Jesteśmy mecenasem cyklu wykładokoncertów „Muzyka | Filozofia | Koherencje” organizowanych przez Fundację Koherencje, które odbywają się w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiegow Bydgoszczy.

Fundacja Projekty Edukacyjne

Fundacja Projekty Edukacyjne

Razem z Fundacją Projektu Edukacyjne organizujemy "Międzypokoleniową Debatę Oksfordzką z Dobrą Energią", w której biorą udział licealiści i seniorzy z Bydgoszczy.

Cukiernia Sowa z Bydgoszczy

Cukiernia Sowa z Bydgoszczy

Cukiernia Sowa z Bydgoszczy ufundowała Mikołajkowe zestawy przepysznych słodkości, które przekazaliśmy dzieciom ze szpitala w Grudziądzu.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!