Strona głównaAktualnościRazem z Katarzyną Torzewską zapraszamy na Teatrzyki z Dobrą Energią

Razem z Katarzyną Torzewską zapraszamy na Teatrzyki z Dobrą Energią

środa, 31 stycznia, 2024

Wraz z początkiem roku rozpoczęliśmy nowy projekt „Teatrzyki z Dobrą Energią”, w ramach którego wraz z Katarzyną Torzewską zwaną Kasią-Bajarką odwiedzamy przedszkola oraz dzieci przebywające w szpitalach, domach dziecka, czy świetlicach środowiskowych w Bydgoszczy i okolicach. Chcemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie są dzieci potrzebujące opowieści, w których dobro zawsze zwycięża.

Na czym polegają „Teatrzyki z Dobrą Energią”?

To projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Autorką i wykonawczynią przedstawień jest Katarzyna Torzewska – pedagog specjalny, a od kilkunastu lat opowiadaczka bajek. Jej mała forma teatralna przeznaczona jest dla kameralnego grona odbiorców. Przedstawiane bajki niosą w sobie uniwersalne wartości, uwrażliwiają na piękno natury i uczą wzajemnej życzliwości.

Gdzie można posłuchać bajek Kasi-Bajarki?

Kasia-Bajarka, autorka bajek i teatrzyków lalkowych przez ostatnie 15 lat opowiedziała tysiącom dzieci piękne historie i zaprosiła je do świata baśni. Mieszka w lesie pod Bydgoszczą, ale znana jest w całej Polsce. Stworzone przez nią „Bajki z Dobrą Energią” można usłyszeć w podcastach Radia 357. Bajki są dostępne za darmo, wystarczy tylko kliknąć w link lub wpisać w wyszukiwarce na stronie radia hasło: bajki.

W sprawie zaproszenia „Teatrzyków z Dobrą Energią” do Państwa placówki, prosimy o kontakt z Katarzyną Torzewską tel. +48 666 382 726.

 

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!