Strona głównaAktualnościTeatrzyki z Dobrą Energią odwiedzają dzieci w przedszkolach, szpitalach i bibliotekach

Teatrzyki z Dobrą Energią odwiedzają dzieci w przedszkolach, szpitalach i bibliotekach

poniedziałek, 11 marca, 2024

Mimo, że nasz nowy projekt „Teatrzyki z Dobrą Energią” wystartował niedawno, to Katarzyna Torzewska zdążyła od początku roku odwiedzić już setki dzieci w bibliotekach, przedszkolach i szpitalnych oddziałach pediatrycznych.

Teatrzyki skierowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Autorką i wykonawczynią przedstawień jest Katarzyna Torzewska – pedagog specjalny, a od kilkunastu lat opowiadaczka bajek. Jej mała forma teatralna przeznaczona jest dla kameralnego grona odbiorców. Przedstawiane historie niosą w sobie uniwersalne wartości, uwrażliwiają na piękno natury i uczą wzajemnej życzliwości.

Kasia-Bajarka, autorka bajek i teatrzyków lalkowych przez ostatnie 15 lat opowiedziała tysiącom dzieci piękne historie i zaprosiła je do świata baśni. Mieszka w lesie pod Bydgoszczą, ale znana jest w całej Polsce. Stworzone przez nią „Bajki z Dobrą Energią” można usłyszeć w podcastach Radia 357.

Nasze „Teatrzyki z Dobrą Energią” zdążyły już od początku roku odwiedzić setki dzieci w bibliotekach, świetlicach, przedszkolach i szpitalnych oddziałach pediatrycznych. Marcowy i kwietniowy kalendarz szybko się zapełnia, więc jeśli chcieliby Państwo zaprosić Kasię-Bajarkę do Państwa placówki, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 666 382 726

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!