Strona głównaNasze projektyPodcast „Z Dobrą Energią w las” w partnerstwie z Radiem 357

Podcast „Z Dobrą Energią w las” w partnerstwie z Radiem 357

Jesteśmy partnerem nowego podcastu edukacyjnego w Radiu 357 tworzonego przez znany wszystkim słuchaczom duet: biologa Adama Zbyryta i dziennikarza Marcina Cichońskiego.

Podcast zawiera podstawową wiedzę na temat ochrony przyrody i o tym, jak każdy z nas może o nią dbać. Polecamy go wszystkim osobom, którym leży na sercu ochrona polskiej przyrody i lubią spędzać czas na łonie natury. To doskonały sposób, by poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą w łatwy i przystępny sposób. To także świetny sposób na naukę, więc szczególnie polecamy go dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

Odcinek 1: Różne formy ochrony przyrody w Polsce

W pierwszym odcinku dowiadujemy się czym się różni rezerwat od parku narodowego, ile procent powierzchni Polski zajmują parki narodowe, czy na obszarze Natura 2000 można coś wybudować, co wolno, a czego nie wolno na obszarze chronionym, a także wielu innych ciekawostek. Dostęp do podcastu jest darmowy. Aby posłuchać pierwszego odcinka, wystarczy kliknąć tu: radio357.pl/podcasty/audycje/z-dobra-energia-w-las/odcinek1

Odcinek 2: Ile jest zwierząt w Polsce?

W drugim odcinku dowiadujemy się czym się różni rezerwat od parku narodowego, ile procent powierzchni Polski zajmują parki narodowe, czy na obszarze Natura 2000 można coś wybudować, co wolno, a czego nie wolno na obszarze chronionym, a także wielu innych ciekawostek. Dostęp do podcastu jest darmowy. Aby posłuchać drugiego odcinka, wystarczy kliknąć tu: https://radio357.pl/podcasty/audycje/z-dobra-energia-w-las/odcinek2

Podcast „Z Dobrą Energią w las” składa się z 10 odcinków, które będą miały swoją premierę co dwa tygodnie na stronie Radia 357 od maja do września 2024 roku.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!