Strona głównaAktualnościProgram z udziałem naszego ambasadora już w kwietniu na antenie telewizji Polsat Play

Program z udziałem naszego ambasadora już w kwietniu na antenie telewizji Polsat Play

niedziela, 24 marca, 2024

„Podglądacze przyrody” to serial przyrodniczy emitowany na antenie Polsat Play, w którym występuje nasz ambasador, Adam Zbyryt. Zapraszamy na premierę pierwszego odcinka nowego sezonu w sobotę 6 kwietnia o godzinie 20:00.

O czym jest ten program?

Przyrodnik i naukowiec Adam Zbyryt oraz filmowiec przyrody Robert Dróżdż wyruszają na poszukiwania niezwykłych zwierząt zamieszkujących Polskę. Razem z nimi podglądamy niezwykły świat zwierząt oraz pracę filmowców przyrody. W roli głównej zobaczymy: chomiki europejskie, susły, żubry, jelenie, nietoperze, popielice, zimorodki, wydry i mnóstwo innych gatunków.

Kiedy nowe odcinki?

Emisja pierwszego odcinka nowej serii będzie miała miejsce w 6 kwietnia o godz. 20:00 na antenie Polsat Play. Program emitowany będzie w każdą sobotę o tej porze.

Adam Zbyryt ambasadorem naszej Fundacji

Adam Zbyryt to biolog, ornitolog, popularyzator nauki i autor czterech książek przyrodniczych. Razem z redaktorem Marcinem Cichońskim prowadzi cykl audycji przyrodniczych „Dwóch ludzi z puszczy” na antenie Radia 357. Był prelegentem prestiżowego TEDx-u i wielu innych wydarzeń popularnonaukowych. Współpracuje z magazynem „Przekrój”, gdzie publikuje teksty na tematy przyrodnicze. Za działania popularyzatorskie otrzymał tytuł „Popularyzatora Nauki 2021” w kategorii Animator w konkursie zorganizowanym przez serwis #PAP „Nauka w Polsce”. Adam Zbyryt jest ambasadorem naszej fundacji.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!