Strona głównaAktualnościJak zostać przyrodnikiem? Zapraszamy na najnowszy odcinek podcastu „Z Dobrą Energią w las”

Jak zostać przyrodnikiem? Zapraszamy na najnowszy odcinek podcastu „Z Dobrą Energią w las”

niedziela, 23 czerwca, 2024

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka podcastu, który powstał w ramach naszej współpracy z Radiem 357. To podcast o charakterze edukacyjnym prowadzony przez biologa Adama Zbyryta i dziennikarza Marcina Cichońskiego, znanych jako Dwóch ludzi z puszczy. Podcast zawiera podstawową wiedzę na temat ochrony przyrody i o tym, jak każdy z nas może o nią dbać. Poniżej link i wszystkie szczegóły.

Podcast „Z Dobrą Energią w las”

Podcast „Z Dobrą Energią w las” to seria 10 odcinków, które będą miały premierę co dwa tygodnie od maja do września tego roku. Podcast polecamy wszystkim osobom, którym leży na sercu ochrona polskiej przyrody i lubią spędzać czas na łonie natury. To doskonały sposób, by poszerzyć swoją wiedzę w łatwy i przystępny sposób. To także świetny sposób na naukę, więc szczególnie polecamy go dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

Odcinek 4: Jak zostać przyrodnikiem?

W tym odcinku Adam Zbyryt i Marcin Cichoński rozmawiają o tym, jak nowoczesne technologie sprzyjają osobom, które mają ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat otaczającej nas przyrody, spotykanych zwierząt i roślin. Jakie aplikacje warto zainstalować w swoim telefonie? To wszystko w najnowszym odcinku! Dostęp do podcastu jest darmowy. Aby posłuchać najnowszego odcinka, wystarczy kliknąć tu: https://radio357.pl/podcasty/audycje/z-dobra-energia-w-las/odcinek/493276/

Tematyka kolejnych odcinków

W kolejnych odcinkach dowiemy się między innymi: jak założyć ogród przyjazny zapylaczom, jak dokarmiać ptaki, jak uprawiać turystykę w z poszanowaniem świata przyrody i poznamy najlepsze miejsca w Polsce do obserwowania dzikiej przyrody. Kolejny odcinek już za dwa tygodnie.

Jesteśmy mecenasem Radia 357

W ramach naszych działań na rzecz wspierania i promowania kultury, sztuki i mediów pojęliśmy decyzję o kontynuowaniu współpracy z Radiem 357 jako Mecenas Radia. Zostaliśmy partnerem niedzielnej audycji Marcina Cichońskiego „Cisza, nagranie”, której można słuchać co tydzień od 16 do 18 na stronie radio357.pl lub w aplikacji. Przez kolejne miesiące ukazywać się będą również nowe „Bajki z Dobrą Energią autorstwa Kasi-Bajarki, czyli Katarzyny Torzewskiej. W lipcu zorganizujemy ponownie nad Zalewem Koronowskim zlot partonów radia połączony z emisją Pływającej Listy Piosenek 357.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!