Strona głównaAktualnościDziś odwiedził nas ambasador naszej fundacji, przyrodnik i popularyzator nauki, Adam Zbyryt

Dziś odwiedził nas ambasador naszej fundacji, przyrodnik i popularyzator nauki, Adam Zbyryt

wtorek, 19 marca, 2024

Dziś o poranku nasze biuro zamieniło się w mobilne studio radiowe, bo jak co tydzień Adam Zbyryt łączył się o 10:10 z Marcinem Cichońskim na antenie Radia 357 podczas cyklu „Dwóch ludzi z puszczy”. Akurat tego dnia odwiedził nas w Białych Błotach, by po południu razem z nami spotkać się z dziećmi ze Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy.

Co miesiąc wszyscy spotykamy się w biurze na spotkaniu strategicznym, na którym podsumowujemy ostatnie działania, planujemy kolejne i omawiamy różne ważne dla naszej fundacji sprawy. Nasze dzisiejsze spotkanie było wyjątkowe, bo uczestniczył w nim także nasz ambasador Adam Zbyryt – Człowiek z puszczy. Zrobiliśmy burzę mózgów, by przedyskutować nasze pomysły dotyczące książki dla dzieci i kształt nowego projektu edukacyjnego, z którym chcemy wystartować we wrześniu.

Mieliśmy też okazję spotkać się ze znanym bydgoskim rysownikiem, autorem kultowej już książki „Ptaki Kilona” Dawidem Kilonem  i coś czujemy, że wyniknie z tego coś wartościowego.

Po południu razem z Adamem odwiedziliśmy dzieci z zamkniętego oddziału psychiatrycznego Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Adam opowiadał dzieciom o super mocach zwierząt, które żyją wokół nas i o tym, w jaki sposób przyroda może pozytywnie wpływać na nasze zdrowie. To było piękne spotkanie, ale ze względu na prywatność dzieci nie robiliśmy żadnych zdjęć. Na pamiątkę otrzymaliśmy za to niezwykłe podziękowania.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!