Strona głównaNasze projektyKampania społeczna „Z Dobrą Energią możesz więcej”

Kampania społeczna „Z Dobrą Energią możesz więcej”

W ramach prowadzonej przez nas kampanii społecznej pod hasłem „Z Dobrą Energią możesz więcej” uczniowie z wybranych szkół mają okazję wziąć udział w spotkaniach z podróżnikiem Michałem Worochem.

Michał porusza się na wózku, ale mimo swojej niepełnosprawności podróżuje po świecie, zdobywa nagrody podróżnicze, jest fotografem, napisał książkę i prowadzi swoją fundację, a także odwiedza w szpitalach i szkołach młodych ludzi, by dodawać im sił do spełniania marzeń.

Kampania społeczna „Z Dobrą Energią możesz więcej”

Razem z Michałem chcemy wzmacniać poczucie sprawczości wśród młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym i kryzysem psychicznym. Chcemy dodać młodym ludziom sił do pokonywania codziennych trudności. My – poprzez organizowanie spotkań z Michałem w szkołach, Michał – poprzez swój przykład i wyprawę z Polski do Australii, w którą wyruszył w październiku 2023 roku. Kampania prowadzona jest ze środków własnych fundacji. Spotkania w szkołach organizujemy za darmo, szkoły nie ponoszą żadnych kosztów, a w spotkaniu może wziąć każdy uczeń i nauczyciel.

Wyprawa #Możesz

„To wyprawa o tym, że bariery, które stawiamy sobie sami, często są większe, niż te rzeczywiste. Celem mojej wyprawy jest zainspirowanie innych ludzi i pokazanie, że piękne i unikalne miejsca są dostępne dla każdego. Chcę udowodnić, że dzięki ciężkiej pracy i determinacji jesteśmy w stanie osiągnąć swoje cele.” – tak mówi o wyprawie sam Michał.

Nasza fundacja została oficjalnym partnerem wyprawy #Możesz, a Michał został ambasadorem naszej kampanii. To się nazywa synergia!

Spotkania z Michałem Worochem

W październiku 2023 r. zorganizowaliśmy spotkania z Michałem w liceach w Szubinie, Nakle nad Notecią oraz w Bydgoszczy. Planujemy zorganizowanie spotkania otwartego w Bydgoszczy dla wszystkich chętnych w połowie 2024 roku.

Aktualności

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!