Strona głównaAktualnościMichał Woroch, podróżnik i ambasador naszej kampanii społecznej, spotkał się z młodzieżą z Nakła nad Notecią

Michał Woroch, podróżnik i ambasador naszej kampanii społecznej, spotkał się z młodzieżą z Nakła nad Notecią

środa, 4 października, 2023

We wtorek 3 października w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią odbyło się zorganizowane przez nas spotkanie z Michałem Worochem – podróżnikiem, fotografem i ambasadorem naszej kampanii społecznej „Z dobrą energią możesz więcej”.

Michał Woroch jest laureatem wielu nagród, w tym m.in. nagrody Kolosy 2019 w kategorii Wyczyn Roku przyznawanej przez Kapitułę Kolosów oraz Travelery 2018 w kategorii Podróż Roku. Wydawca i autor książki Krok po kroku. Z Ziemi Ognistej na Alaskę. Absolwent grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Uznany jednym ze 100 najbardziej wpływowych Polaków z niepełnosprawnością. Organizator projektów podróżniczo-fotograficznych, w ramach których dotarł między innymi do Mongolii, Indii, na Spitsbergen i do większości państw obu Ameryk. Relacje i zdjęcia z jego podróży ukazały się w polskiej oraz zagranicznej prasie, między innymi w takich tytułach jak: National Geographic, Adventure Journal, Explorersweb, Traveler, Podróże, Globetrotter, Zwierciadło i Duży Format.

Razem z Michałem chcemy wzmacniać poczucie sprawczości wśród młodzieży. Chcemy dodać młodym ludziom sił do pokonywania codziennych trudności. My – poprzez organizowanie spotkań z Michałem w szkołach, Michał – poprzez swój przykład i wyprawę z Polski do Australii, w którą wyruszy już w drugiej połowie października tego roku pod hasłem #Możesz.

W ramach prowadzonej przez nas kampanii społecznej pod hasłem „Z dobrą energią możesz więcej” uczniowie z wybranych liceów w Bydgoszczy, Szubinie i Nakle nad Notecią mają okazję wziąć udział w spotkaniach z  Michałem Worochem. Spotkania w szkołach organizujemy za darmo, szkoły nie ponoszą żadnych kosztów, a w spotkaniu może wziąć każdy uczeń i nauczyciel.

 

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!