Strona głównaNasze projektyKultura z Dobrą Energią w partnerstwie z Miejskim Centrum Kultury

Kultura z Dobrą Energią w partnerstwie z Miejskim Centrum Kultury

W partnerstwie z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy prowadzimy projekt „Kultura z Dobrą Energią”, w ramach którego będziemy wspólnie organizować przeróżne przedsięwzięcia o charakterze kulturalnym.

Projekt międzypokoleniowy

W ramach projektu w maju 2024 r. odbyła się międzypokoleniowa debata oksfordzka, w której udział wzięli seniorzy i licealiści z Bydgoszczy. Spotkania grup roboczych i debata finałowa odbywały się w siedzibie bydgoskiego MCK-u.

Zielone Strefy Kultury

W sobotę 8 czerwca 2024 r. w ramach 17. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion 2024 organizujemy Zielone Strefy Kultury, a w nich: Strefę Animacji, Edukacji, Konkursów i Pokazów na Placu Teatralnym, Strefę Teatrzyków z Dobrą Energią na Barce Lemara oraz Strefę Koncertów na scenie głównej. Wystąpią: orkiestra perkusyjna z Pałacu Młodzieży z udziałem dzieci z 8 szkół podstawowych, Dziecięca Orkiestra Recyklingowa Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz gwiazda dnia, The Vegetable Orchestra, czyli orkiestra z Wiednia grająca na warzywach.

Jesień z Dobrą Energią

Od września do listopada, raz w miesiącu, odbywać się będą spotkania z inspirującymi gośćmi w ramach cyklu Jesień z Dobrą Energią. Biolog i popularyzator nauki Adam Zbyryt, poruszający się na wózku podróżnik Michał Woroch, a także niezwykła Kobieta, która może być wzorem odwagi dla wielu innych kobiet – to nasi pierwsi goście. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie darmowy. Wkrótce opublikujemy więcej szczegółów.

Grudniowy koncert charytatywny

14 grudnia wieczorem w sali koncertowej MCK-u swój koncert charytatywny na rzecz naszej fundacji zagra wyjątkowy artysta. Więcej szczegółów i informacje na temat cegiełek charytatywnych – wkrótce.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!