Strona głównaAktualnościThe Vegetable Orchestra, czyli wiedeńska orkiestra warzywna, zagrała podczas Zielonych Stref Kultury

The Vegetable Orchestra, czyli wiedeńska orkiestra warzywna, zagrała podczas Zielonych Stref Kultury

poniedziałek, 10 czerwca, 2024

The Vegetable Orchestra to zespół złożony z profesjonalnych muzyków pochodzących z Austrii i grających na świeżych warzywach. 8 czerwca, podczas Zielonych Stref Kultury, zagrali koncert jako gwiazda tego dnia i zostali żywiołowo przyjęci przez publiczność zgromadzoną na Pl. Teatralnym w Bydgoszczy.

Muzycy grający w orkiestrze wszystkie swoje instrumenty wykonali na miejscu, ze świeżych warzyw. Zagrali między innymi na: marchewkach, kabaczkach, kapuście, papryce, dyni, ogórku, a nawet porach. Bydgoska publiczność przyjęła Austriaków gromkimi brawami. Na koniec koncertu muzycy poczęstowali publiczność własnoręcznie ugotowaną zupą jarzynową.

Zielone Strefy Kultury to wydarzenie, które zorganizowaliśmy w partnerstwie z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy i były one jednym z naszych wspólnych działań zaplanowanych na 2024 rok w ramach projektu „Kultura z Dobrą Energią”.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!