Strona głównaAktualnościPrzedłużamy nabór do programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych

Przedłużamy nabór do programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych

poniedziałek, 23 października, 2023

Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu naboru do pilotażowej edycji naszego programu grantowego do 31 października br. ze względu na liczbę wniosków, która trafia do nas każdego dnia. Wybrane kluby otrzymają granty po 5000 złotych. Wyniki ogłosimy do 17 listopada.

Celem nadrzędnym naszego projektu jest zmniejszenie dysproporcji płci w sporcie i zachęcenie dziewcząt do regularnego uprawiania sportu. Wierzymy, że regularne uprawianie sportu przez dziewczynki ma pozytywny wpływ na ich na zdrowie, rozwój osobisty, umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu i poczucie pewności siebie, co ma szczególne znaczenie pośród dziewcząt wywodzących się z niewielkich miejscowości.

Chcemy poprzez granty wesprzeć dziewczęta uprawiające sport i mieszkające na polskich wsiach i w małych miasteczkach i likwidować bariery finansowe, które często są przeszkodą w rozwoju utalentowanych zawodniczek.

Do konkursu mogą zgłosić się:

które działają na terenie Polski w gminie do 20 tysięcy mieszkańców, w których min. 90% trenujących osób to dziewczyny między 6 a 19 rokiem życia.

Należy pobrać i wypełnić prosty wniosek o grant i złożyć go najpóźniej do 23 października 2023 r. Granty w wysokości 5000 złotych zostaną przyznane na działalność sportową do końca czerwca 2024 roku. Otrzymany grant może zostać wydatkowany na:

Wszystkie dokumenty, w tym wzór wniosku grantowego, znajdują się tutaj: pvedobraenergia.pl/projekty/granty-dla-dziewczecych-klubow-sportowych/

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!