Strona głównaAktualnościRozpoczynamy nabór do programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych

Rozpoczynamy nabór do programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych

piątek, 22 września, 2023

Chcemy poprzez granty wesprzeć dziewczęta uprawiające sport i mieszkające na polskich wsiach i w małych miasteczkach i likwidować bariery finansowe, które często są przeszkodą w rozwoju utalentowanych zawodniczek.

Celem nadrzędnym naszego projektu jest zmniejszenie dysproporcji płci w sporcie i zachęcenie dziewcząt do regularnego uprawiania sportu. Wierzymy, że regularne uprawianie sportu przez dziewczynki ma pozytywny wpływ na ich na zdrowie, rozwój osobisty, umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu i poczucie pewności siebie, co ma szczególne znaczenie pośród dziewcząt wywodzących się z niewielkich miejscowości.

Do konkursu mogą zgłosić się:

które działają na terenie Polski w gminie do 20 tysięcy mieszkańców, w których min. 90% trenujących osób to dziewczyny między 6 a 19 rokiem życia.

Należy pobrać i wypełnić prosty wniosek o grant i złożyć go najpóźniej do 23 października 2023 r. Granty w wysokości 5000 złotych zostaną przyznane na działalność sportową do końca czerwca 2024 roku. Otrzymany grant może zostać wydatkowany na:

Wszystkie dokumenty, w tym wzór wniosku grantowego, znajdują się tutaj: pvedobraenergia.pl/projekty/granty-dla-dziewczecych-klubow-sportowych/

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!