Strona głównaAktualnościOgłaszamy datę tegorocznej Pływającej Listy Piosenek i Zlotu Patronów Radia 357

Ogłaszamy datę tegorocznej Pływającej Listy Piosenek i Zlotu Patronów Radia 357

piątek, 19 kwietnia, 2024

Uwaga, uwaga! Dokładnie za trzy miesiące, 19 lipca o 19:00 nad Zalewem Koronowskim rozpocznie się Pływająca Lista Piosenek, którą w grudniu wylicytowała pani Katarzyna dla swojego męża Kamila. Korzystając z okazji ponownie zorganizujemy Zlot Patronów Radia 357.

26 357 zł – za taką kwotę współprowadzenie Listy Piosenek 357 wylicytowała w grudniu 2023 Pani Katarzyna w prezencie urodzinowym dla męża Kamila! Cała kwota zasiliła konto Fundacji Świętego Mikołaja i została przeznaczona na pomoc psychologiczną dla dzieci. Fant został przekazany na licytację przez Agatę i Michała Czajkowskich z naszej fundacji.

Przed zwycięzcami licytacji nie tylko niezapomniany piątkowy wieczór, ale także weekend na houseboacie i rejs z kpt. Czajkowskim. A my pomnożymy tę dobrą energię i korzystając z okazji ponownie zorganizujemy Zlot Patronów Radia 357 nad Zalewem Koronowskim! W wydarzeniu wezmą dziennikarze Radia 357 i zaproszeni goście. Wkrótce więcej informacji, a tu można zobaczyć relację z zeszłorocznej Pływającej Listy.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!