Strona głównaAktualnościZorganizowaliśmy pierwszy zlot patronów Radia 357 nad Zalewem Koronowskim

Zorganizowaliśmy pierwszy zlot patronów Radia 357 nad Zalewem Koronowskim

poniedziałek, 10 lipca, 2023

W piątek 7 lipca nad malowniczym Zalewem Koronowskim odbył się pierwszy zlot patronów Radia 357, którego byliśmy organizatorem. Okazją do tego wydarzenia była Pływająca Lista Piosenek wylicytowana przez Panią Iwonę i Pana Krzysztofa na antenie radia podczas świątecznych licytacji w grudniu 2022.

I pomyśleć, że to wszystko zaczęło się w pełen grudniowy piątkowy wieczór, kiedy to pan Krzysztof wylicytował udział w Liście Piosenek nadawanej z houseboata, którego właścicielami są Agata i Michał z grona założycieli naszej fundacji. Łącznie dzięki zaangażowaniu naszej fundacji w świąteczne licytacje zebrano 388 tysięcy 299 złotych na pomoc edukacyjną dla dzieci z Polski i z Ukrainy, podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

Zorganizujemy pierwszą pływającą Listę Piosenek 357 i pierwszy nieformalny zlot patronów z okolic Bydgoszczy – taki mieliśmy plan! W piątek 7 lipca 2023 r. było z nami ponad siedemdziesięcioro słuchaczek i słuchaczy nie tylko z woj. kujawsko-pomorskiego, ale nawet z Pszczyny czy Tarnowa, którzy specjalnie przemierzyli pół Polski, by wspólnie spędzić ten wyjątkowy wieczór. Pani Iwona i Pan Krzysztof dzielnie współprowadzili 89. notowanie razem z Marcinem Łukawskim z pokładu houseboata, a pozdrowienia od pozostałych słuchaczy płynęły z brzegu Zalewu Koronowskiego.

Z całego serca dziękujemy pani Iwonie i panu Krzysztofowi, którzy w grudniu wzięli udział w świątecznej licytacji i wylicytowali weekend na houseboacie i prowadzenie Listy Piosenek Radia 357 oraz całej ekipie Radia 357 za przyjazd i mistrzowskie przygotowanie Pływającej Listy. Dziękujemy także właścicielom Rodzinnego Portu Jachtowego Tazbirowo nad Zalewem Koronowskim za gościnność i zorganizowanie rejsu dla słuchaczy, wszystkim wolontariuszom naszej Fundacji w pomocy przy organizacji tego wydarzenia oraz wszystkim słuchaczom za wspaniałą energię.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia przygotowanej przez Annę Łukaszewicz i Krzysztofa Różańskiego.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!