Strona głównaAktualnościUdział w Pływającej Liście Piosenek 357 na Zalewie Koronowskim ponownie na licytacji w Radiu 357

Udział w Pływającej Liście Piosenek 357 na Zalewie Koronowskim ponownie na licytacji w Radiu 357

środa, 20 grudnia, 2023

Jesteśmy oficjalnym mecenasem tegorocznej akcji charytatywnej Radia 357 i Fundacji Świętego Mikołaja. Wystawiamy na finałową licytację udział w Liście Piosenek, nadawanej z dachu domu na wodzie, kolację z Adnanem i nocleg dla dwóch osób.

Przedmiotem licytacji jest udział w Liście nadawanej przez Marcela z dachu hauseboata oraz kolacja z Adnanem i nocleg dla dwóch osób na jednostce. Barka o imieniu Yaga stacjonuje w Porcie Tazbirowo nad Zalewem Koronowskim w województwie kujawsko-pomorskim i wyposażona jest w panele fotowoltaiczne i akumulatory, więc na pewno nie zabraknie jej energii, by nadać Listę. O zwycięzcę licytacji wraz z osobą towarzyszącą zadbają na houseboatcie jego właściciele: Agata Czajkowska i kapitan Michał Czajkowski.

Licytacja odbędzie się w najbliższy piątek 22 grudnia na antenie Radia 357 po godzinie 19:00 podczas „Listy Piosenek 357” prowadzonej przez Marcina Łukawskiego.

„Pływająca Lista Piosenek” odbędzie się latem 2024. Z tej okazji zorganizujemy kolejny zlot patronów Radia 357, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEJ PŁYWAJĄCEJ LISTY PIOSENEK I ZLOTU PATRONÓW W LIPCU 2023

Cały dochód z tegorocznej akcji z Radiem 357 zostanie przeznaczony na pomoc psychologiczną dla polskich i ukraińskich dzieci, podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!