Strona głównaAktualnościZostaliśmy partnerem niedzielnej audycji Marcina Cichońskiego w Radiu 357

Zostaliśmy partnerem niedzielnej audycji Marcina Cichońskiego w Radiu 357

piątek, 10 maja, 2024

W ramach naszych działań na rzecz wspierania i promowania kultury, sztuki i mediów pojęliśmy decyzję o kontynuowaniu współpracy z Radiem 357 jako Mecenas radia. Zostaliśmy partnerem niedzielnej audycji Marcina Cichońskiego „Cisza, nagranie”, której można słuchać co tydzień od 16 do 18 na stronie radio357.pl lub w aplikacji. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania najbliższej audycji w niedzielę 12 maja.

Audycja Marcina Cichońskiego zmieni dotychczasowy charakter: prowadzący więcej przestrzeni poświęci na wątki związane ze światem przyrody i ekologii. Będą rozmowy z zaproszonymi gośćmi i dyskusje ze słuchaczami. W tej audycji będziemy też opowiadać o działaniach naszej fundacji.

Poza tym, w ramach naszej tegorocznej współpracy z radiem, powstanie podcast poświęcony tematyce polskiej przyrody „Z dobrą energią w las” i ukażą się nagrania nowych Bajek z Dobrą Energią autorstwa Kasi-Bajarki, czyli Katarzyny Torzewskiej.

W lipcu zorganizujemy ponownie nad Zalewem Koronowskim zlot partonów radia połączony z emisją Pływającej Listy Piosenek 357.

Wkrótce więcej informacji.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!