Strona głównaAktualnościZostaliśmy partnerem charytatywnym 1 MILI i podwoimy wszystkie cegiełki charytatywne przekazane przez biegaczy

Zostaliśmy partnerem charytatywnym 1 MILI i podwoimy wszystkie cegiełki charytatywne przekazane przez biegaczy

czwartek, 28 marca, 2024

Podwoimy każdą cegiełkę przekazaną przez uczestników tegorocznego mitingu lekkoatletycznego 1 MILA na program stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość”, by wesprzeć kolejne nastoletnie zdolne biegaczki. Zapraszamy do udziału w biegu w Warszawie i w Poznaniu.

1 Mila

1 MILA to miting lekkoatletyczny, w którym można wystartować w różnych biegach: na dystansie tytułowej 1 mili, biegu na 5 km, sztafecie 4×400 m, a najmłodsi adepci lekkiej atletyki na 100, 400 lub 800 metrów. Tegoroczna 1 MILA odbędzie się w 16 czerwca w Warszawie i 15 września w Poznaniu.

Podwoimy cegiełki przekazane przez biegaczy

Podczas zapisów na 1 Milę każdy z uczestników biegu może poza wniesieniem opłaty startowej, kupić także cegiełkę charytatywną na rzecz programu stypendialnego „Wybiegaj w przyszłość” prowadzonego przez Fundację Zdrowy Ruch. Celem programu jest pomoc zdolnym biegaczom i biegaczkom w wieku 14-20 lat w rozwoju kariery sportowej poprzez roczne stypendia i udział w cyklu szkoleń.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy podczas rejestracji na tegoroczną edycję 1 Mili, wykupić cegiełkę charytatywną dowolnej wartości, która w całości zostanie przeznaczana na wsparcie stypendystów programu stypendialnego „Wybiegaj w przyszłość”. My podwoimy wszystkie zebrane w tym roku cegiełki (do kwoty 20 000 złotych). Zapisy na biegi w Warszawie i w Poznaniu ruszyły już na stronie 1mila.pl

Po raz kolejny wesprzemy program stypendialny „Wybiegaj w przyszłość”

Partnerstwo z Fundacją Zdrowy Ruch nawiązaliśmy już w sierpniu 2023 roku. Przekazaliśmy darowiznę na program stypendialny „Wybieraj w przyszłość” i dzięki środkom przekazanym przez nas Zuzanna Wiernicka, nastoletnia wicemistrzyni Europy otrzymuje comiesięczne wsparcie od stycznia do października 2024 roku.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!