Strona głównaAktualnościZakończyliśmy przyjmowanie wniosków do 2. edycji projektu Biblioteki pełne Dobrej Energii

Zakończyliśmy przyjmowanie wniosków do 2. edycji projektu Biblioteki pełne Dobrej Energii

wtorek, 26 marca, 2024

Wczoraj o północy zakończyliśmy przyjmowanie wniosków do drugiej edycji naszego autorskiego projektu skierowanego do bibliotek z terenów wiejskich. Zgłosiło się 76 bibliotek z 14 województw (najwięcej kolejno z woj. małopolskiego i podkarpackiego, lubelskiego i wielkopolskiego). Wyniki naboru ogłosimy do 15 kwietnia.

Przebieg poszczególnych etapów projektu

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja wytypuje 50 bibliotek, które zostaną zaproszone do udziału w 2. edycji projektu oraz otrzymają od nas pakiety składające się 15 książek o tematyce ekologicznej i przyrodniczej. Następnie biblioteki zorganizują u siebie zajęcia ekologiczne dla dzieci i młodzieży, wyślą do nas zdjęcia i krótkie sprawozdania z ich przebiegu. Spośród 50 bibliotek wybierzemy trzy najlepsze, które w nagrodę otrzymają od nas możliwość zorganizowania u siebie spotkania z Adamem Zbyrytem, przyrodnikiem i popularyzatorem nauki.

Wyniki naboru do 2. edycji projektu

Wyniki naboru opublikujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych w terminie do 15 kwietnia. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Harmonogram II edycji projektu „Biblioteki Pełne Dobrej Energii”:

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!