Strona głównaAktualnościWzięliśmy udział w spotkaniu z Piotrem Cieszewskim – zdobywcą Mount Everestu, trenerem przywództwa i wykładowcą akademickim

Wzięliśmy udział w spotkaniu z Piotrem Cieszewskim – zdobywcą Mount Everestu, trenerem przywództwa i wykładowcą akademickim

piątek, 29 marca, 2024

Natalia Chruścicka i wolontariusze naszej fundacji wzięli wczoraj udział w spotkaniu z Piotrem Cieszewskim, który przez 10 lat był dyrektorem oddziałów w korporacji budowlanej Skanska, następnie ekspertem w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, a obecnie szkoli z przywództwa na wielu polskich wyższych uczelniach.

Wczoraj w bibliotece w Mieścisku odbyło się spotkanie z Piotrem Cieszewskim, który przyjechał ze swoim wystąpieniem „Mój Everest”.

Poza Natalią Chruścicką, koordynatorką naszego projektu dla bibliotek oraz wolontariuszami naszej fundacji wzięli w nim także udział przedstawiciele lokalnej społeczności: Fundacja Dobro Wraca, Szkoła Podstawowa w Mieścisku, Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym, ZAZ Gołaszewo, Miasto i Gmina Mieścisko, Miejska Biblioteka Publiczna w Chodzieży, Biblioteka Publiczna im. Stefanii Popiołek w Janowcu Wielkopolskim, Biblioteka Publiczna w Gołańczy, Biblioteka Pedagogiczna w Wągrowcu, a także przedstawiciele firm Merx Polska, Deka Trade, De Heus, Marcin Walkowiak.

Piotr Cieszewski wygłosił poruszającą i budującą mowę, którą zapamiętamy na długo. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Biblioteki Publicznej im. Czesława Chruszczewskiego w Mieścisku za zaproszenie.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!