Strona głównaAktualnościWystawiamy na licytację zestaw „Ranek z Dobrą Energią”

Wystawiamy na licytację zestaw „Ranek z Dobrą Energią”

czwartek, 14 grudnia, 2023

Jesteśmy oficjalnym mecenasem tegorocznej akcji charytatywnej Radia 357 i Fundacji Świętego Mikołaja. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się także te przekazane przez nas. Zapraszamy do licytowania zestawu „Ranek z Dobrą Energią” z  autografami Marcina Łukawskiego, Krystiana Hanke i Mateusza Fusiarza z Radio 357!

Dziś punktualnie o 7:00 wystartowała na #AllegroCharytatywni nasza kolejna aukcja. Zapraszamy do licytowania zestawu „Ranek z Dobrą Energią” od Marcina Łukawskiego, Krystiana Hanke i Mateusza Fusiarza z Radio 357!

To unikatowy zestaw dla dwóch osób gwarantujący, że każdy dzień rozpoczniecie w wyśmienitych nastrojach, a dobrej energii nie zabraknie wam aż do zachodu słońca! Nasz zestaw „Ranek z Dobrą Energią” zawiera:

Link do Allegro Charytatywni: allegro.pl/oferta/zestaw-ranek-z-dobra-energia-od-dziennikarzy-porannych-audycji-radia-357-14884497722

Cały dochód z tegorocznej akcji z Radiem 357 zostanie przeznaczony na pomoc psychologiczną dla polskich i ukraińskich dzieci, podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!