Strona głównaAktualnościWystawiamy na licytację spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Zbyrytem

Wystawiamy na licytację spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Zbyrytem

poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Jesteśmy oficjalnym mecenasem tegorocznej akcji charytatywnej Radia 357 i Fundacji Świętego Mikołaja. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się także te przekazane przez nas. Zapraszamy do licytowania spaceru po Puszczy Białowieskiej z Adamem Zbyrytem.

Biolog, ornitolog, popularyzator nauki i autor czterech książek przyrodniczych. Razem z redaktorem Marcinem Cichońskim prowadzi cykl audycji przyrodniczych „Dwóch ludzi z puszczy” na antenie Radia 357 . Występuje w serialu przyrodniczym „Podglądacze przyrody” emitowanym na antenie Polsatu. Był prelegentem prestiżowego TEDx-u i wielu innych wydarzeń popularnonaukowych. Współpracuje z magazynem „Przekrój”, gdzie publikuje teksty na tematy przyrodnicze. Za działania popularyzatorskie otrzymał tytuł „Popularyzatora Nauki 2021” w kategorii Animator w konkursie zorganizowanym przez serwis #PAP „Nauka w Polsce”. Adam Zbyryt – Człowiek z puszczy, bo o nim mowa, jest także oficjalnym ambasadorem naszego projektu „Biblioteki pełne dobrej energii”.

Wystawiamy na licytację spacer z Adamem Zbyrytem po Puszczy Białowieskiej: https://allegro.pl/oferta/spacer-po-puszczy-bialowieskiej-z-adamem-zbyrytem-czlowiekiem-z-puszczy-14812052824

Adam Zbyryt oprowadzi zwycięzcę licytacji po najdzikszych zakątkach Puszczy Białowieskiej. Można wybrać się samemu albo rodzinnie. Wyprawa odbędzie się w terminie ustalonym ze zwycięzcą, ale Adam poleca kwiecień, bo to najintensywniejszy czas w życiu lasu. Co ważniejsze – nie ma wtedy komarów. Spacer będzie trwał około 8 godzin z przerwą na posiłek lub do nocy, jeśli kogoś puszcza wciągnie (jak to zrobiła z przewodnikiem ;). Duża dawka wiedzy i humoru gwarantowana. Poza obserwowaniem rzadkich i ciekawych ptaków, w czasie wyprawy odbędzie się poszukiwanie śladów obecności żubrów i wilków, a jeśli szczęście dopisze może nawet uda się je zobaczyć!

Dodatkowo zwycięzca licytacji otrzyma podczas spotkania komplet książek autorstwa Adama Zbyryta wraz z dedykacją:

Cały dochód z tegorocznej akcji z Radiem 357 zostanie przeznaczony na pomoc psychologiczną dla polskich i ukraińskich dzieci, podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!