Strona głównaAktualnościWyniki naboru do programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych

Wyniki naboru do programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych

piątek, 17 listopada, 2023

Publikujemy listę dziewczęcych klubów sportowych, które otrzymają od nas granty w ramach programu „Z dobrą energią możesz więcej”.

W ramach pilotażowej edycji naszego programu komisja konkursowa postanowiła przyznać 4 granty w wysokości 5000 złotych następującym dziewczęcym klubom sportowym z małych miejscowości:

1. LUKS Sukces Komprachcice (piłka siatkowa)
2. SG Roztoczanka Tomaszów Lubelski (gimnastyka artystyczna)
3. KP Jantarek Władysławowo (sekcja cheerleadingu sportowego)
4. LZKS Heros Boguszów-Gorce (zapasy)

Dziękujemy za wszystkie nadesłane wnioski. Z klubami, które zakwalifikowały się do programu, skontaktujemy się w przyszłym tygodniu. Gratulujemy i cieszymy się na wspólne działania na rzecz sportu dziewczyn!

Celem programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych „Z dobrą energią możesz więcej” jest zmniejszenie dysproporcji płci w sporcie i zachęcenie dziewcząt do regularnych treningów. Chcemy poprzez granty wesprzeć dziewczęta uprawiające sport i mieszkające w małych miejscowościach i likwidować bariery finansowe, które często są przeszkodą w rozwoju utalentowanych zawodniczek.

Głęboko wierzymy w to, że regularne uprawianie sportu przez dziewczynki ma pozytywny wpływ na ich na zdrowie, rozwój osobisty, umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu i poczucie pewności siebie.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!