Strona głównaAktualnościWsparliśmy zbiórkę na rzecz pomocy edukacyjnej dzieciom z Polski i z Ukrainy

Wsparliśmy zbiórkę na rzecz pomocy edukacyjnej dzieciom z Polski i z Ukrainy

poniedziałek, 31 lipca, 2023

Od początku naszego działania angażujemy się w różne akcje charytatywne. Jedną z nich są świąteczne licytacje na antenie Radia 357 na rzecz podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. W grudniu 2022 roku celem zbiórki była pomoc edukacyjna dzieciom z Polski i z Ukrainy.

Zaangażowaliśmy się na wiele sposobów

Sfinansowaliśmy między innymi produkcję filiżanek, które zostały zlicytowane na Allegro Charytatywni. Pokryliśmy koszty rejsu dla słuchaczy Radia 357 oraz kampanię plakatową na nośnikach AMS w całej Polsce. Przekazaliśmy także na licytację model studia Radia 357 zbudowany z tysiąca klocków Lego przez Jacka i Marcina Siedlaczków – finalistów programu Lego Masters Polska. Słuchacze mogli także licytować udział w Liście Piosenek Radia 357 nadawanej z dachu hauseboata, którą zorganizowaliśmy w lipcu 2023 r.

Rejs dla zwycięzców licytacji

8 czerwca 2023 załoga rejsu wyruszyła z Marina Yacht Park w Gdyni. Słuchacze wylicytowali udział w rejsie za łączną kwotę ponad 140 tysięcy złotych. Cała kwota została przeznaczona na pomoc dzieciom, a koszty organizacji rejsu pokryła nasza fundacja. Rejs odbył się po Zatoce Gdańskiej. Słuchacze popłynęli w niego razem z red. Kubą Strzyczkowskim.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!