Strona głównaAktualnościWystawiamy na Allegro Charytatywni winyl „The Abbey Road” od Antoniego Grudniewskiego

Wystawiamy na Allegro Charytatywni winyl „The Abbey Road” od Antoniego Grudniewskiego

poniedziałek, 18 grudnia, 2023

Jesteśmy oficjalnym mecenasem tegorocznej akcji charytatywnej Radia 357 i Fundacji Świętego Mikołaja. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się także te przekazane przez nas. Zapraszamy do licytowania na Allegro Charytatywni winyla The Beatles, który podarował nam Antonii Grudniewski.

Dziś wystartowała na Allegro Charytatywni nasza kolejna aukcja. Zapraszamy do licytowania wyjątkowego winyla „Abbey Road” The Beatles podarowanego przez red. Antoniego Grudniewskiego:

„Winyle z prawdziwego rozdania to dziś nie lada gratka. Ten nie dość, że pochodzi z innej epoki, to pierwotnie trafił na rynek holenderski. Jedna z najbardziej kultowych płyt w historii muzyki. Nie tylko rozrywkowej, bo „Abbey Road” trudno jakkolwiek zdefiniować. Płyta, której warto słuchać z uwagą i należytą starannością. Wydanie winylowe z pewnością temu sprzyja.”

Na odwrocie okładki płyty Antonii zamieścił pamiątkowy podpis: „Świąteczna licytacja 357 2023, Antonii Grudniewski”.

Link do Allegro Charytatywni: https://allegro.pl/oferta/winyl-abbey-road-the-beatles-z-autografem-red-grudniewskiego-radio-357-14914794702

Cały dochód z tegorocznej akcji z Radiem 357 zostanie przeznaczony na pomoc psychologiczną dla polskich i ukraińskich dzieci, podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!