Strona głównaAktualnościWygraj zaproszenie na spotkanie z Adamem Zbyrytem – biologiem i popularyzatorem nauki

Wygraj zaproszenie na spotkanie z Adamem Zbyrytem – biologiem i popularyzatorem nauki

poniedziałek, 9 października, 2023

20 października w wiejskiej bibliotece w Mieścisku (woj. wielkopolskie) podczas spotkania inaugurującego nasz projekt „Biblioteki pełne dobrej energii” Adam Zbyryt wygłosi wykład „Supermoce naszych zwierząt”.

Biolog, ornitolog, popularyzator nauki i autor czterech książek przyrodniczych. Razem z redaktorem Marcinem Cichońskim prowadzi cykl audycji przyrodniczych „Dwóch ludzi z puszczy” na antenie Radia 357 . Występuje w serialu przyrodniczym „Podglądacze przyrody” emitowanym na antenie Polsatu. Był prelegentem prestiżowego TEDx-u i wielu innych wydarzeń popularnonaukowych. Współpracuje z magazynem „Przekrój”, gdzie publikuje teksty na tematy przyrodnicze. Za działania popularyzatorskie otrzymał tytuł „Popularyzatora Nauki 2021” w kategorii Animator w konkursie zorganizowanym przez serwis #PAP „Nauka w Polsce”. Adam Zbyryt – Człowiek z puszczy, bo o nim mowa, przyjął nasze zaproszenie i został oficjalnym ambasadorem naszego autorskiego projektu „Biblioteki pełne dobrej energii”.

W konkursie, który prowadzimy razem z Radiem 357, można wygrać trzy podwójne zaproszenia na spotkanie z udziałem Adama Zbyryta. Wszystkie informacje i zadanie konkursowe znajdują się na stronie radia.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!