Strona głównaAktualnościW piątek 8 grudnia zapraszamy na drugą świąteczną licytację w Radiu 357

W piątek 8 grudnia zapraszamy na drugą świąteczną licytację w Radiu 357

środa, 6 grudnia, 2023

Jesteśmy oficjalnym mecenasem tegorocznej akcji charytatywnej Radia 357 i Fundacji Świętego Mikołaja. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się także te przekazane przez nas. Podczas najbliższej piątkowej audycji słuchacze będą mogli wylicytować udział w rejsie, który popłynie pod naszą banderą.

Rejs z Kubą Strzyczkowskim

Dwa lata temu w czasie grudniowych licytacji spontanicznie pojawił się pomysł zorganizowania wspólnego rejsu patronów Radia 357 i Kuby Strzyczkowskiego. Wyprawa okazała się strzałem w dziesiątkę i wspaniałym przeżyciem dla całej ekipy. Rok później powtórzyliśmy ten pomysł i w tym roku również kontynuujemy tę ideę. Pięcioro słuchaczy będzie mogło popłynąć w rejs po Zatoce Gdańskiej w towarzystwie Kuby Strzyczkowskiego. Załogą będzie opiekował się doświadczony kapitan. Rejs planujemy od 30 maja do 2 czerwca 2024 roku. Wszystkie koszty związane z organizacją rejsu pokryje nasza fundacja.

Spacer z Adamem Zbyrytem po Puszczy Białowieskiej

Obecnie na Allegro Charytatywni toczy się także wystawiona przez nas aukcja spaceru z Adamem Zbyrytem po Puszczy Białowieskiej. Aktualna cena wynosi ponad dwa tysiące złotych: https://allegro.pl/oferta/spacer-po-puszczy-bialowieskiej-z-adamem-zbyrytem-czlowiekiem-z-puszczy-14812052824

Cały dochód z tegorocznej akcji z Radiem 357 zostanie przeznaczony na pomoc psychologiczną dla polskich i ukraińskich dzieci, podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!