Strona głównaAktualnościRejs zwycięzców grudniowych licytacji z red. Kubą Strzyczkowskim z Radia 357 coraz bliżej

Rejs zwycięzców grudniowych licytacji z red. Kubą Strzyczkowskim z Radia 357 coraz bliżej

poniedziałek, 27 maja, 2024

W grudniu 2023 r. pięciu słuchaczy Radia 357 wylicytowało udział w rejsie po Zatoce Gdańskiej w towarzystwie red. Kuby Strzyczkowskiego, by wesprzeć zbiórkę na program pomocy psychologicznej dla dzieci, który prowadzi Fundacja Świętego Mikołaja. Zostaliśmy oficjalnym partnerem tego rejsu i pokryć wszystkie koszty organizacyjne z nim związane. Rejs rozpocznie się już 30 maja.

Rejs Pana Kuby ze zwycięzcami grudniowej licytacji w Radiu 357 zbliża się wielkimi krokami. Pan Piotr, Pan Jacek, Pan Michał, pan Tomasz i pan Lesław wraz z Kapitanem Krystianem Szypką i Redaktorem Kubą Strzyczkowskim wyruszą na kilkudniową morską przygodę, a będzie z nimi i wszystko zarejestruje znana radiowa reportażystka Agnieszka Szwajgier.

100 648 zł – za taką łączną sumę Pan Jacek (23 570 zł), Pan Michał (20 358 zł), Pan Tomasz (20 000 zł), Pan Piotr (18 362 zł) i Pan Lesław (18 358 zł) wylicytowali udział w rejsie, który wystartuje już 30 maja pod nasza banderą i którego koszty organizacyjne bierzemy na siebie. Cała wpłacona przez licytantów kwota została przeznaczona na program pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży prowadzony przez Fundację Świętego Mikołaja oraz podwojona przez nas, by jeszcze więcej dzieci otrzymało pomoc.

Postanowiliśmy dodać od siebie coś więcej i podziękować licytantom za ich hojność i zaangażowanie… Każdy z uczestników rejsu, a także dzielna załoga, otrzyma od nas zestawy niezbędne prawdziwym wilkom morskim.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!