Strona głównaAktualnościRazem z Adamem Zbyrytem odwiedziliśmy dzieci w pierwszej z bibliotek, która wygrała w naszym konkursie

Razem z Adamem Zbyrytem odwiedziliśmy dzieci w pierwszej z bibliotek, która wygrała w naszym konkursie

czwartek, 13 czerwca, 2024

12 czerwca w świetlicy wiejskiej w Czerwinie odbyło się spotkanie z Adamem Zbyrytem – Człowiekiem z Puszczy i ambasadorem naszej fundacji. W spotkaniu zorganizowanym przez bibliotekę wzięła udział ponad 100 dzieci z miejscowych szkół i przedszkoli.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie wzięła udział w pierwszej edycji naszego projektu „Biblioteki pełne Dobrej Energi” i otrzymała od nas nagrodę specjalną w postaci możliwości organizowania spotkania z Adamem Zbyrytem – przyrodnikiem, biologiem i popularyzatorem nauki. Spotkanie zorganizowane przez bibliotekę cieszyło się ogromną popularnością, co widać na zdjęciach w poniższej galerii.

Działania w bibliotece koordynowały: Pani Katarzyna Kossakowska – dyrektor biblioteki oraz Pani Dominika Śniadała – pomysłodawczyni i opiekunka projektu. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólne działania!

Już 15 lipca kolejna z nagrodzonych bibliotek, czyli Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy, organizuje spacer przyrodniczy z Adamem Zbytyrem. Spotkanie w ostatniej ze zwycięskich bibliotek – filii w Ogrodnikach Gminnej Biblioteki Publicznej w Łochowie, odbędzie się 23 sierpnia. Wkrótce więcej szczegółów.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!