Strona głównaAktualnościPrzeprowadziliśmy zbiórkę książek na oddziały onkologiczne

Przeprowadziliśmy zbiórkę książek na oddziały onkologiczne

wtorek, 26 września, 2023

Zaprosiliśmy do włączenia się w zbiórkę pracowników bydgoskiego oddziału firmy Pro Vento Energia i przez ostatni tydzień zebraliśmy dzięki ich zaangażowaniu aż 114 książek, które powędrują do biblioteczek na oddziałach onkologicznych prowadzonych przez Fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Od siebie dołożyliśmy kolejne 13 ulubionych tytułów z naszych prywatnych zbiorów oraz 10 egzemplarzy świetnie napisanej relacji z wyprawy po dwóch Amerykach Michała Worocha, ambasadora naszej kampanii społecznej „Z dobrą energią możesz więcej”. Jeszcze w tym tygodniu łącznie 137 książek trafi do Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie. Mamy nadzieję, że te lektury sprawią, że czas podczas pobytu w szpitalu minie pacjentkom szybciej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom bydgoskiego oddziału firmy Pro Vento Energia za zaangażowanie się w zbiórkę i przyniesienie swoich ulubionych książek. Dzięki Wam mogliśmy po raz kolejny pomnożyć dobro! Szczególne podziękowania kierujemy do Elizy Boinskiej i Karoliny Łabędy, które zgłosiły się jako nasze wolontariuszki i kierowały całą akcją w firmie. Dziękujemy.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!