Strona głównaAktualnościPomnożymy środki zebrane podczas kolejnych licytacji na antenie Radia 357

Pomnożymy środki zebrane podczas kolejnych licytacji na antenie Radia 357

piątek, 8 grudnia, 2023

Podjęliśmy decyzję, że pomnożymy środki z przedmiotów wylicytowanych na antenie Radia 357 podczas trzech kolejnych piątków. Dzisiejsza licytacja zakończyła się z wynikiem 191 028 zł. Dołożymy drugie tyle, by pomóc podopiecznym Fundacji Świętego Mikołaja.

Kolejna świąteczna licytacja już za nami! W studiu Radia 357 przy Słowackiego w Warszawie była dziś obecna Iza Stawicka z naszej fundacji, a Adnan łączył się przez telefon z Kubą Strzyczkowskim. Wszystko po to, by ogłosić, że zdecydowaliśmy się pomnożyć dobro i podwoić całą kwotę zebraną podczas trzech najbliższych piątków z przedmiotów wylicytowanych na antenie. Tegoroczny cel akcji, czyli pomoc psychologiczna dla dzieci z Polski i Ukrainy, jest dla nas bardzo ważny.  Zdecydowaliśmy się na ten gest, by jeszcze więcej dzieci mogło otrzymać pomoc.

Obecnie na Allegro Charytatywni toczy się także wystawiona przez nas aukcja spaceru z Adamem Zbyrytem po Puszczy Białowieskiej. Aktualna cena wynosi ponad trzy i pół tysiąca złotych: https://allegro.pl/oferta/spacer-po-puszczy-bialowieskiej-z-adamem-zbyrytem-czlowiekiem-z-puszczy-14812052824

Zapraszamy do licytowania.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!