Strona głównaAktualnościPolecamy podcast „Leśne Objawienia” Agnieszki Antosik z biblioteki w Gnieźnie i Włodka Naumczyka z biblioteki w Mieścisku

Polecamy podcast „Leśne Objawienia” Agnieszki Antosik z biblioteki w Gnieźnie i Włodka Naumczyka z biblioteki w Mieścisku

piątek, 29 marca, 2024

„Leśne objawienia” to rozmowy Agnieszki Antosik „Szepczącej z Drzewami” z biblioteki w Gnieźnie i Włodka Naumczyka z biblioteki w Mieścisku. Podcast jest elementem projektu „Leśne spacery ekologiczne”, który przez cały rok biblioteka w Mieścisku realizuje w ramach naszego ogólnopolskiego programu wsparcia wiejskich bibliotek.

Dlaczego „Leśne objawienia”?

Bo tak nazywa się gra, którą tworzy jeden z bohaterów powieści Richarda Powersa „Listowieść”. Interesuje nas, jak działa ta powieść, jakie przesłanie niesie, co z tego przesłania możemy wziąć dla nas (czytelniczek i czytelników), co możemy podać dalej.

Gdzie można posłuchać pierwszego odcinka podcastu?

YT: youtu.be/6D7oX6U3eG0
Spotify: open.spotify.com/show/58sXtqK9l1yld7z50wxTCD

Działamy na rzecz wiejskich bibliotek

Podcast „Leśne objawiania” jest elementem projektu „Leśne spacery ekologiczne”, który przez cały 2024 rok Biblioteka w Mieścisku realizuje w ramach naszego ogólnopolskiego programu wsparcia wiejskich bibliotek.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!