Strona głównaAktualnościPrzekaż 1,5% podatku na nasze działania

Przekaż 1,5% podatku na nasze działania

środa, 10 stycznia, 2024

Fundacja Młodzi Młodym udostępniła nam subkonto do zbierania środków z 1,5% podatku. Wystarczy wpisać KRS: 0000 270 261 i cel szczegółowy: DOBRA ENERGIA 16791, by wesprzeć nasze działania. Dzięki temu środki z 1,5% podatku trafią do nas i będziemy mogli pomnożyć jeszcze więcej dobra.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy młodą fundacją, która powstała w połowie 2022 roku. Mamy siedzibę w Bydgoszczy, ale działamy w wielu miejscach w całej Polsce.

CO ROBIMY?

Skupiamy się na działaniach na rzecz środowiska naturalnego, kultury i sztuki, wspieraniu dzieci i młodzieży, a także rozwijaniu społeczności lokalnych. Napędza nas dobra energia i chcemy się nią dzielić z ludźmi wokół nas.

JAK DZIAŁAMY?

W 2023 roku wystartowaliśmy z ogólnopolskim projektem „Biblioteki Pełne Dobrej Energii”. Poprzez współpracę z wiejskimi bibliotekami wpieramy społeczności lokalne i działamy na rzecz podniesienia poziomu wiedzy dotyczącej troski o środowisko naturalne wśród dzieci i młodzieży. Chcemy rozwijać zainteresowania naukami przyrodniczymi od najmłodszego wieku i dlatego razem z bibliotekami organizujemy atrakcyjne warsztaty ekologiczne. Każda biblioteka, która bierze udział w naszym projekcie, otrzymuje od nas w prezencie pakiet 15 książek o tematyce przyrodniczej, przeprowadza warsztaty ekologiczne dla dzieci i młodzieży, a najlepsze biblioteki nagradzamy możliwością zorganizowania u siebie spotkania z Adamem Zbyrytem – autorem książek, biologiem i znanym popularyzatorem nauki.

NA CO ZBIERAMY?

W projekcie „Biblioteki Pełne Dobrej Energii” biorą udział wiejskie biblioteki z całej Polski. Koszt jednego zestawu książek, który wysyłamy bibliotekom to ok. 500 złotych. Im więcej środków zbierzemy, tym więcej dzieci i młodzieży weźmie udział w warsztatach ekologicznych i dowie się, jak chronić środowisko naturalne w Polsce.

Przekaż 1,5% podatku na edukację ekologiczną dzieci i młodzieży
KRS: 0000 270 261
cel szczegółowy: DOBRA ENERGIA 16791

Zapraszamy na naszą podstronę na stronie Fundacji Młodzi Młodym, gdzie można pobrać bezpłatny program do rozliczeń PIT.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!