Strona głównaAktualnościPan Michał wziął udział w 24-godzinnym biegu po schodach w barwach naszej fundacji

Pan Michał wziął udział w 24-godzinnym biegu po schodach w barwach naszej fundacji

wtorek, 20 lutego, 2024

Pana Michała poznaliśmy przy okazji grudniowych licytacji w Radiu 357, potem spotkaliśmy się na wylicytowanym koncercie, a niedawno Pan Michał postanowił przetestować skuteczność naszego hasła: „Napędza nas dobra energia” i w barwach naszej fundacji wziąć udział w Skyliner Everest Run, czyli 24-godzinnym biegu po schodach.

Zasady są proste: żeby osiągnąć wysokość Everestu, „wystarczy” 55 razy pokonać 42 piętra budynku #Skyliner! Jedno wejście na szczyt Skylinera to pokonanie 42 pięter. Każdy z uczestników możesz to zrobić dowolną liczbę razy w ciągu 24 godzin.

8. edycja #EverestRun odbyła się 17 lutego, dokładnie w 44. rocznicę pierwszego zimowego wejścia na Mount Everest, którego dokonali Leszek Cichy i Krzysztof Wielicki.

Imprezę ukończyło 172 zawodników indywidualnych, w tym Pan Michał, który zajął 4 miejsce z wynikiem: 83 wejścia na górę w ciągu 24 godzin, 3 486 pokonanych pięter, 152,2% osiągniętego Everestu.

Organizatorem biegu jest Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK, która zainicjowała akcję „Biegamy po schodach” – cotygodniowe treningi na schodach warszawskich wieżowców. Panu Michałowi gratulujemy świetnego wyniku, siły nóg i hartu ducha!

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!