Strona głównaAktualnościPan Krzysztof, zwycięzca grudniowej licytacji, wziął udział w spacerze z Adamem Zbyrytem po Puszczy Białowieskiej

Pan Krzysztof, zwycięzca grudniowej licytacji, wziął udział w spacerze z Adamem Zbyrytem po Puszczy Białowieskiej

poniedziałek, 8 kwietnia, 2024

Pan Krzysztofowi w grudniu 2023 r. wylicytował na Allegro Charytatywni wystawiony przez nas spacer z naszym ambasadorem Adamem Zbyrytem po Puszczy Białowieskiej i przekazał hojną darowiznę na pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży. Wczoraj Pan Krzysztof w towarzystwie swojej rodziny i Adama wyruszył na całodzienny spacer po puszczy.

Darowizna od Krzysztofa wsparła program pomocy psychologicznej na rzecz dzieci i młodzieży prowadzony przez Fundację Świętego Mikołaja. Zbiórka na ten cel odbyła się w ramach świątecznej akcji Radia 357.

Puszcza Białowieska to jedyny w Polsce obiekt przyrodniczy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pan Krzysztof otrzymał również komplet książek autorstwa Adama Zbyryta, w tym przepięknie wydaną książkę ze zdjęciami Adama Wajraka „Ptaki Puszczy Białowieskiej. Opowieści o mieszkańcach niezwykłego lasu”, która znajduje się także w zestawie przekazywanym przez nas wiejskim bibliotekom.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!