Strona głównaAktualnościOgłaszamy zwycięzców 1. edycji konkursu „Biblioteki pełne Dobrej Energii”

Ogłaszamy zwycięzców 1. edycji konkursu „Biblioteki pełne Dobrej Energii”

wtorek, 28 maja, 2024

Ogłaszamy zwycięzców 1. edycji konkursu „Biblioteki pełne Dobrej Energii”, do których w nagrodę ze swoim wystąpieniem pojedzie Adam Zbyryt – Człowiek z puszczy. W pierwszej edycji naszego projektu wzięły udział aż 24 biblioteki szkolne i publiczne z terenów wiejskich z całej Polski, więc wybór trzech zwycięskich bibliotek nie był łatwy.

Każda z bibliotek, które wzięły udział w projekcie, otrzymała od nas zestaw 15 książek przyrodniczych i miała za zadanie przeprowadzić co najmniej 3 warsztaty ekologiczne dla dzieci i młodzieży, a następnie przesłać do nas relacje z ich przebiegu.

Obejrzeliśmy setki zdjęć, przeczytaliśmy dziesiątki stron sprawozdań i artykułów na stronach bibliotek, uśmiechaliśmy się z tysiąc razy na widok wspaniałych pomysłów na działania, dyskutowaliśmy godzinami, aż w końcu podjęliśmy decyzję.

NAGRODĘ W POSTACI SPOTKANIA Z ADAMEM ZBYRYTEM OTRZYMUJĄ:

Dziękujemy wszystkim bibliotekom, które wzięły udział w naszym projekcie! Mamy nadzieję, że działania na rzecz popularyzacji nauk przyrodniczych wśród dzieci przyniosły Państwu wiele satysfakcji i że będziemy mieli jeszcze okazję do współpracy.

Gratulujemy bibliotekom, które otrzymały nagrodę specjalną w postaci spotkania z naszym Ambasadorem wspaniale przeprowadzonych działań, zaangażowania, włożonego wysiłku i pracy oraz wspaniałych rezultatów. Już cieszymy się na nasze spotkanie!

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!