Strona głównaAktualnościNowe stroje dla HEROS-ek trenujących zapasy w Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym

Nowe stroje dla HEROS-ek trenujących zapasy w Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym

sobota, 23 marca, 2024

Dziewczęta trenujące w klubie sportowym HEROS Boguszów-Gorce otrzymały nowe stroje sportowe. Klub bierze udział w naszym programie grantowym i otrzymał od nas wsparcie w wysokości 5000 złotych, który trenerzy przeznaczyli na zakup strojów dla zawodniczek.

Nasze HEROS-ki mają nowe stroje! Proszę tylko spojrzeć na zdjęcia z Mistrzostw Polski w zapasach U-15 w Kielcach, jak wspaniale prezentują się dziewczyny z HEROS Boguszów-Gorce w swoich nowych strojach! Jesteśmy z nich niezwykle dumni, bo wróciły z Kielc z wieloma sukcesami na koncie!

Dlaczego wspieramy właśnie ten klub?

„Boguszów-Gorce to jedna z najbiedniejszych gmin w Polsce. Prowadzimy wyłącznie działalność nieodpłatną – zawodniczki nie płacą nie tylko za treningi, ale także za udział w zawodach i obozach sportowych, nie pobieramy żadnych składek. Na co dzień łamiemy stereotypy i pokazujemy, że sporty walki są również dla kobiet, a sport i odnalezienie swojej pasji to szansa na lepsze życie dla dziewcząt. Niezależnie od tego, czy nasze podopieczne będą zdobywały w przyszłości tytuły mistrzowskie, czy nie – największą korzyścią jest ich przygotowanie fizyczne, odporność psychiczna i emocjonalna, które buduje się podczas uprawiania zapasów i które pozwolą im odnosić sukcesy w wielu innych dziedzinach życia”. 

Poprzez nasz program grantowy „Z dobrą energią możesz więcej” chcemy wspierać dziewczęta uprawiające sport i mieszkające w małych miejscowościach i likwidować bariery finansowe, które często są przeszkodą w rozwoju utalentowanych zawodniczek. Do końca marca kluby złożą nam sprawozdania z działań w ostatnich miesiącach.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!