Strona głównaAktualnościNasza fundacja została nominowana do nagrody Dobroczyńcy Roku 2024

Nasza fundacja została nominowana do nagrody Dobroczyńcy Roku 2024

środa, 12 czerwca, 2024

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Konkursu Dobroczyńca Roku 2024, której celem jest nagradzanie firm i organizacji szczególnie zaangażowanych w działania społeczne. Nasza fundacja została nominowana przez Fundację Świętego Mikołaja za działania na rzecz wsparcia edukacyjnego i psychologicznego dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy.

W tegorocznej edycji wyróżniono takie firmy jak BNP Paribas, Pepco, Fundacja Biedronka, Dr. Max oraz Fundacja Deloitte Polska.

Nasza fundacja została nominowana w kategorii „Dobra współpraca biznesu i organizacji pozarządowych”. Nominacja została zgłoszona przez Fundację Świętego Mikołaja, która doceniła nasze zaangażowanie w działania na rzecz wsparcia edukacyjnego i psychologicznego dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy. We współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja uruchomiliśmy w 2024 roku projekt „PoMOCni – wsparcie psychologiczne z Dobrą Energią”, w ramach którego przez cały rok dzieci w kryzysie objęte są pomocą psychologiczną. Ufundowaliśmy również stypendia edukacyjne dziesięciorgu uczniom z Liceum Plastycznego w Bydgoszczy w ramach programu Stypendia św. Mikołaja.

Choć nagroda w tej kategorii przypadła firmie IKEA Kraków, sama nominacja i uznanie naszych działań na poziomie ogólnopolskim stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i motywację do dalszej pracy.

O nagrodzie, laureatach i nominowanych można przeczytać  raporcie „Dobroczyńca Roku 2024”:
https://www.dobroczyncaroku.pl/files/biblioteka/46_Raport_Dobroczynca_Roku_2024.pdf

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!