Strona głównaAktualnościMikołajkowe nagrody dla młodych szczypiornistek z Gniezna

Mikołajkowe nagrody dla młodych szczypiornistek z Gniezna

czwartek, 7 grudnia, 2023
Ufundowaliśmy nagrody dla 60 dziewczynek z Gniezna, które wzięły udział w Mikołajkowym turnieju piłki ręcznej. Każda z dziewczynek otrzymała naszą płócienną torbę, a w niej duży, praktyczny ręcznik z mikrofibry i słodkości.
Od początku naszych działań wspieramy sport dziewczyn w przeróżny sposób – poprzez ufundowanie wyjazdów na zawody, zakup strojów dla zawodniczek, program grantowy dla dziewczęcych klubów sportowych, czy stypendia dla młodych biegaczek. Głęboko wierzymy w to, że regularne uprawianie sportu przez dziewczynki ma pozytywny wpływ na ich na zdrowie, rozwój osobisty, umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu i poczucie pewności siebie.
 
Przy okazji Mikołajek także nie mogło zabraknąć u nas sportowego akcentu! Wczoraj zakończył się dwudniowy Mikołajkowy turniej piłki ręcznej dziewcząt, w którym wzięły udział dziewczynki z Akademii Piłki Ręcznej MKS z Gniezna. W klubie trenują dziewczynki od 4. roku życia. Treningi odbywają się od poniedziałku do czwartku, a trenerkami poszczególnych grup są seniorki MKS PR Gniezno.
 
Przygotowaliśmy dla wszystkich uczestniczek turnieju 60 toreb pełnych prezentów, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!