Strona głównaAktualnościPrzygotowaliśmy sto osiemdziesiąt paczek na Mikołajki

Przygotowaliśmy sto osiemdziesiąt paczek na Mikołajki

środa, 6 grudnia, 2023

Dzieci z oddziału psychiatrycznego szpitala w Grudziądzu, stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja, którzy przyjechali na wycieczkę do Warszawy i uczestniczki mikołajkowego turnieju piłki ręcznej w Gnieźnie – wszyscy otrzymali upominki przygotowane przez naszą fundację.

Upominki dla stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja

70 książek autorstwa ambasadorów naszych projektów: Adama Zbyryta i Michała Worocha otrzymali w prezencie stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja, którzy przyjechali 5 grudnia do Warszawy na dwudniową wycieczkę. Dodatkowo do każdej paczki dołożyliśmy słodki upominek – czekolady ze zbiórki, którą przeprowadziliśmy wśród pracowników Grupy PVE.

Nagrody dla uczestniczek Mikołajkowego Turnieju piłki ręcznej w Gnieźnie

60 paczek trafiło do Gniezna, gdzie z okazji Mikołajek odbył się turniej dla młodych szczypiornistek. Każda z dziewczynek otrzymała naszą płócienną torbę, a w niej duży, praktyczny ręcznik z mikrofibry i słodkości.

Upominki dla dzieci i młodzieży ze szpitala w Grudziądzu

50 naszych „paczek z Dobrą Energią” trafiło także na Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz Oddział Dziennego Psychiatrycznego dla Dzieci Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu. Dzieci i młodzież otrzymały od nas mięciutki kocyki oraz słodkie upominki od Cukierni Sowa, która przygotowała przepiękne zestawy. Dodatkowo w paczkach znalazły się także słodkości podarowane przez pracowników Grupy PVE.

 

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!