Strona głównaAktualnościWczoraj odbył się koncert Grzegorza Turnaua z udziałem zwycięzców licytacji

Wczoraj odbył się koncert Grzegorza Turnaua z udziałem zwycięzców licytacji

piątek, 15 grudnia, 2023

1 grudnia, podczas pierwszej przedświątecznej licytacji w Radiu 357, pan Michał wraz z żoną Magdą wylicytowali zaproszenie na kameralny koncert Grzegorza Turnaua z gościnnym udziałem Sanah. Koncert odbył się wczoraj w Winnicy Turnau w Baniewicach. Wraz ze zwycięzcami licytacji wzięli w nim udział Agata i Michał z naszej fundacji.

Koncert odbył się wieczorem 14 grudnia w sali koncertowej Winnicy Turnau w Baniewicach, 50 km na południe od Szczecina. Pan Michał i pani Magda wzięli udział w wyjątkowym kameralnym koncercie Grzegorza Turnaua z gościnnym występem Sanah, zwiedzali winiarnię i wzięli udział w degustacji win i poczęstunku z udziałem artystów. Na miejscu na zwycięzców licytacji czekali Agata i Michał Czajkowscy z naszej fundacji, goście specjalni tego wieczoru.

Pan Michał z panią Magdą wylicytowali dwuosobowe zaproszenie na ten wieczór za 31 000 złotych. Cała kwota zasiliła zbiórkę na pomoc psychologiczną dla polskich i ukraińskich dzieci, podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. Wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznej akcji można znaleźć na stronie: aukcje.radio357.pl

 

 

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!