Strona głównaAktualnościJesteśmy partnerem Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Języku Angielskim Muszkieterowie Słowa 2024

Jesteśmy partnerem Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Języku Angielskim Muszkieterowie Słowa 2024

poniedziałek, 25 marca, 2024

W miniony weekend w Bydgoszczy odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Języku Angielskim. Inicjatorką i koordynatorką Muszkieterów Słowa jest dr Monika Izbaner. W miniony weekend w Bydgoszczy odbyła się już 9. edycja tego turnieju. Mieliśmy przyjemność wziąć w nim udział i z podziwem obserwować młodych ludzi jako partner strategiczny tego wydarzenia. W turnieju wzięli udział licealiści, którzy debatowali po angielsku.

Świat potrzebuje mądrych, zaangażowanych ludzi, którzy chcą działać razem dla wspólnego dobra, którzy wierzą w dialog i pracę zespołową. Młodych ludzi, takich jak wy, którzy są pełni energii i którzy wierzą, że mogą zmienić przyszłość. Miejcie wielkie marzenia i realizujcie je krok po kroku. Działajcie na rzecz swoich społeczności lokalnych i na rzecz środowiska naturalnego. Nigdy się nie poddawajcie i zróbcie wszystko, co w waszej mocy, by świat był lepszym miejscem. Niech każdego dnia napędza was Dobra Energia! Powodzenia! – nasza wolontariuszka Sara Zawistowska przekazała w naszym imieniu te słowa wszystkim uczestnikom, a następnie przeprowadziła warsztat o tym, jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych.

Oto wyniki Muszkieterów Słowa 2024:

Cieszymy się, że możemy wspierać takie wyjątkowe wydarzenia, które dzieją się w naszym mieście. Do zobaczenia za rok!

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!