Strona głównaAktualnościCzy o ekologii można mówić wierszem? Trwa 2. edycja naszego ogólnopolskiego projektu dla wiejskich bibliotek

Czy o ekologii można mówić wierszem? Trwa 2. edycja naszego ogólnopolskiego projektu dla wiejskich bibliotek

czwartek, 27 czerwca, 2024

Czy o ekologii można mówić wierszem? Oczywiście, że tak! Przekonali się o tym uczestnicy konkursu recytatorskiego przeprowadzonego w filii Biblioteki Publicznej w Żyrakowie z woj. podkarpackiego,  która jest jedną z 50 placówek biorących udział w 2. edycji naszego projektu Biblioteki Pełne Dobrej Energii.

 

Konkurs recytatorski ,,Z ekologią w przyjaźni”, został przygotowany przez filię w Bobrowej na podstawie książki ,,Jak być eko, czyli wiersze o ekologii”. Książka ta jest jedną z 15 publikacji , które przekazujemy bibliotekom wiejskim w  ramach grantu. Książki mają na celu zainspirować biblioteki do przeprowadzania trzech ciekawych zajęć edukacyjnych promujących przyrodę i ekologię.

Ekologiczny konkurs recytatorski w filii bibliotecznej w Bobrowej cieszył się dużym zainteresowaniem najmłodszych czytelników i przyniósł im nie tylko ogrom zabawy i radości, ale także poszerzył ich wiedzę na temat ekologi i ochrony naszej planety. Gratulujemy pomysłu paniom z biblioteki i udziału wszystkim uczestnikom!

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!