Strona głównaAktualnościCo słychać u dziewczynek z klubów sportowych biorących udział w naszym programie grantowym?

Co słychać u dziewczynek z klubów sportowych biorących udział w naszym programie grantowym?

środa, 14 lutego, 2024

Każdy z klubów otrzymał od nas grant w wysokości 5000 złotych na działania do końca czerwca 2024. Poprzez nasz program grantowy „Z dobrą energią możesz więcej” chcemy wspierać dziewczęta mieszkające w małych miejscowościach i likwidować bariery finansowe, które często są przeszkodą w rozwoju utalentowanych zawodniczek.

CHEER Team – KS Władysławowo

Dziewczynki z sekcji cheerleadingu Klubu Piłkarskiego Jantarek z Władysławowa dostały nowe maty i obciążniki! Z pieniędzy z naszego grantu trenerzy kupili sprzęt sportowy dla zawodniczek, w tym obciążniki i maty treningowe, które wykorzystywane są podczas treningu motorycznego.

Stowarzyszenie Gimnastyczne Roztoczanka Tomaszów Lubelski

W Pruszkowie odbyła się Warszawska Akademia Gimnastyki Artystycznej, w której wzięły udział dziewczynki ze Stowarzyszenia Gimnastycznego Roztoczanka z Tomaszowa Lubelskiego. Wróciły do domu z garścią medali: 2 m. Gosia, 3 m. Lena, Zosia, Iga, 4 m. Hania i 6 m. Milena.

LUKS „Sukces” Komprachcice

Po dwóch niezwykle emocjonujących meczach dziewczynki z LUKS Sukces z Komprachcic pokonały podczas turnieju w Oleśnie 2:1 Koronę Olesno oraz ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Tym samym zapewniły sobie awans do Finału Wojewódzkiego tej kategorii wiekowej oraz występ w 1/8 Finałów Mistrzostw Polski! Sukces reprezentowały: Laura, Zosia, Julka, Nika, Ewa, Hania, Dominika, Martyna, Paulina, Ola, Natalia, Julka, Ola i Oliwia.

HEROS Boguszów-Gorce

10 lutego wystartowała po raz pierwszy w tym roku Otwarta Dolnośląska Liga w zapasach kobiet organizowana przez Ludowy Zapaśniczy Klub Sportowy HEROS Boguszów-Gorce! W ramach Ligi w OSiR Boguszów-Gorce odbędzie się w tym roku 6 imprez!

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!