Strona głównaAktualnościZnamy laureatów nagrody specjalnej w projekcie „Biblioteki pełne Dobrej Energii”

Znamy laureatów nagrody specjalnej w projekcie „Biblioteki pełne Dobrej Energii”

czwartek, 25 czerwca, 2026

24 czerwca zebrała się Komisja Konkursowa, której zadaniem było wyłonienie trzech bibliotek, które otrzymają wyjątkową nagrodę – spotkanie z ambasadorem naszej fundacji, przyrodnikiem Adamem Zbyrytem – Człowiekiem z puszczy. Zadanie nie należało do najłatwiejszych!

W tegorocznej edycji projektu udział wzięło aż 51 bibliotek, które zrealizowały 170 warsztatów. Wszystkie sprawozdania pokazały ogromne zaangażowanie, kreatywność i wysoki poziom prowadzonych działań, dlatego wybór zwycięzców był niezwykle trudny.

Po burzliwych obradach Komisja postanowiła przyznać nagrody:

Specjalne wyróżnienie Komisja przyznała również:

  • Bibliotece Publicznej w Gryfinie (Filia w Pniewie)
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym placówkom! Dziękujemy także wszystkim bibliotekom biorącym udział w projekcie za ogrom pracy, pasję i zaangażowanie w realizację warsztatów. Dzięki Wam biblioteki są naprawdę pełne dobrej energii!

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.